Legal Information

Legal informations about our services and website

Privacy Policy and Security

Bu Gizlilik ve Güvenlik Politikası, Hotel Greenland tarafından yönetilmektedir. Hotel Greenland, işbu Politika’yı, www.hotelgreenland.com alan adlı websitesini (“Websitesi”) kullanımınız sırasında paylaşacağınız bilgilerinizin gizlilik ve güvenliğine ilişkin politikaları hakkında bilgi sağlamak amacıyla hazırlamıştır. Hotel Greenland veya Websitesi kapsamında verilen hizmetler işbu Politika ve güncellemelerine tabidir. Hotel Greenland Politika'yı değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır.

Hotel Greenland, müşterilerin gizliliğinin sağlanması ve sürdürülmesini, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için mümkün olan tüm idari ve teknik tedbirleri almayı ve gerekli özeni gösterir.

Müşterinin bildirmiş olduğu iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, kredi kartı numarası ve diğer bilgileri, herhangi bir amaçla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Şu kadar ki, Hotel Greenland, aşağıda belirtilen hallerde müşterilere ait söz konusu bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir:

-Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
-Kullanıcıların akdettiği Konaklama ve Hizmet Sözleşmesinin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak;
-Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın kapsamında talep edilmesi;
-Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu haller. 

Hotel Greenland, www.hotelgreenland.com alan adlı sitede müşteriye ait bilgilerin güvenliği için mümkün olan tüm idari ve teknik önlemleri alır. Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz Hotel Greenland tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Rezervasyon bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

Websitesi Müşterilerin hizmetten faydalanabilmesi için internet sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. Müşteri, bu bağlantı ve referanslarla ilgili Hotel Greenland’ın herhangi bir yasal sorumluluğu bulunmadığını peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu sebeple ortaya çıkabilecek zararlar, ilgili bağlantıları sağlayan internet sitelerinin sorumluluğundadır. İşbu Politika diğer internet sitelerinde uygulanmayacağından, bağlantı verilen internet sitelerini kullanmadan önce siteye özel gizlilik politikalarını okumanızı tavsiye ederiz.
Hotel Greenland, siteyi ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.
Teknik iletişim dosyası,  siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından  dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Hotel Greenland, herhangi bir zamanda işbu Politika’yı değiştirme hakkını saklı tutar. Websitesi’ni kullanmaya devam etmeniz halinde yapılacak değişikliklerle bağlı olacağınızdan, periyodik olarak bu sayfayı ziyaret etmenizde ve güncel Politikası’yı kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır. Politika hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.
İşbu dokümana ilişkin herhangi bir sorunuz, şikayetiniz ya da yorumunuz olduğu takdirde, bizimle aşağıdaki irtibat bilgisi yoluyla temasa geçebilirsiniz.

Firma Unvanı: Öz-ce Turizm San. ve Tic. A.Ş.
Adres: Ölüdeniz Mahallesi Sokak:3 No: 3, 48340, Fethiye/Muğla/Türkiye
Eposta: info@hotelgreenland.com
Tel: +90 252 616 79 99
Fax: +90 252 616 73 61